ZÁJEZD DO OLOMOUCE

Na konci 1. pololetí se za odměnu vydali žáci 2. stupně za kulturou. Tak jsme se 23. ledna 2024 všichni hodili do gala a vyrazili do Moravského divadla v Olomouci. Tam jsme zhlédli inscenaci Nedotknutelní. Mnohým je její název povědomý, jistě znáte úspěšný původní francouzský film. Tento strhující příběh se odehrává na hraně komedie a dramatu a vychází ze skutečného života hlavního hrdiny. Toto zjištění bylo pro žákovské obecenstvo největším překvapením na závěr hry. Ve všech třídách jsem se setkala s převážně kladnými recenzemi a nadšením, což je pro mne největší odměnou za organizaci a také nadějí, že se i dnešní mládeži můžete zavděčit a pro něco je nadchnout. Tak snad příště zas!  

Návštěvu divadla všem doporučuje Mgr. Hana Varmužová 

54321
(0 votes. Average 0 of 5)