VÁNOČNÍ AKADEMIE

Ve čtvrtek 14. prosince proběhla v kulturním domě Vánoční akademie žáků 1. stupně. Po slavnostním přivítání paní ředitelkou žáci předvedli svá dokonale připravená vystoupení. Benjamínci nás provedli čtyřmi ročními obdobími, žáci 2. tříd nám uvařili Vánoce a zatančili na zimní píseň. Žáci III. tříd připravili vystoupení U GO ME UP – zvedni mě! a svižný pekelný taneček. Žáci IV. třídy to rozjeli v country stylu. Vánoční světýlka z V. A nám krásně svítila na parketu a žáci V.B třídy předvedli hned dva skvělé tance. Poté vystoupil taneční kroužek ze školní družiny. Závěr akademie patřil žákům IX. tříd s vystoupením na téma Okénko do života deváťáka a IX.B hledá talent. Píseň Rolničky zazněla na úplný závěr a vynikající moderátoři Nikola Berková a Dominik Absolon se s vánočním přáním se všemi rozloučili.