Rozloučení s Barykem

Rozloučení s Barykem

V pátek 23. 6. 2023 se naše třída 2. A šla rozloučit s Barykem. Šli jsme do místní knihovny, protože Baryk je hlavní postava z knihy Já Baryk, kterou napsal František Nepil. Tuto nádhernou knížku jsme si četli jako společnou četbu. Každá kapitola se věnuje jednomu měsíci v roce, takže kniha jich má celkem dvanáct. Pan spisovatel pomocí hlavní postavy, pejska Baryka, přibližuje dětem přírodu, která nás obklopuje blízko našich domovů.

Většina dětí si knížku půjčila v knihovně, takže jsme ji šli vrátit a rovnou paní knihovnici Lence popsali, jak se nám četla. Přímo v knihovně si děti přečtenou knížku zapsaly do čtenářského deníku. Pak jsme paní knihovnici poděkovali za celoroční spolupráci. Děti za odměnu dostaly prázdninové lístky, kde si mohou zaznamenávat své prázdninové zážitky.

Děkujeme paní knihovnici Lence Janků a přejeme pěkné prázdniny

2. A a paní učitelka Mgr. Silvie Pecherová

54321
(0 votes. Average 0 of 5)