Putování podzimní stezkou.

Putování podzimní stezkou.

V pátek 13.10.2023 navštívili žáci druhých tříd podzimní stezku, která se nachází ve venkovních prostorách areálu místní knihovny. Byli rozděleni do skupin a společně se svými pedagogy plnili rozvěšené úkoly s podzimní tématikou.  Z jednotlivých odpovědí postupně skládali tajenku. Žáci byli velmi šikovní a všem čtyřem skupinám se podařilo správně odpovídat. Podzimní stezku pro ně připravili jejich třídní učitelky společně s paní knihovnicí.  Stezku mohou navštívit i ostatní žáci se svými pedagogy nebo rodiči, a to v provozních hodinách knihovny. U paní knihovnice jsou k dispozici odpovědní archy.

Dětem se projektová výuka líbila a velmi si to užily. Za své snažení byly odměněny malou pozorností.

Žáci a pedagogové třídy II.A a II.B

54321
(0 votes. Average 0 of 5)