Prvňáčci v knihovně

Prvňáčci v knihovně

V úterý 11. 10. navštívili naši malí žáci z 1.A a 1.B knihovnu v Libině. Někteří prvňáčci tu byli poprvé. Paní knihovnice je přivítala a seznámila je s chodem a pravidly knihovny. Vysvětlila žáčkům, co musí udělat, pokud chtějí být aktivními čtenáři a pravidelnými návštěvníky knihovny. Povídala si s nimi o knihách a jejich ilustrátorech, proč se dávají na knihy obaly a ukázala dětem, jakým způsobem se obalují knihy v naší knihovně. Potom přišla na řadu výtvarná část naší besedy. Každý žák dostal bílou látkovou tašku s velkými uchy, na kterou si napsal své jméno a pokreslil si ji dle fantazie.

První beseda v knihovně se velmi vydařila, žáci odcházeli nadšení a už nyní se těší na další návštěvu.

Za 1.A – D. Konvalinková, za 1.B – A. Vašková

54321
(0 votes. Average 0 of 5)