Mikulášská soutěž v psaní na klávesnici

Mikulášská soutěž v psaní na klávesnici

V době, kdy se technologie neustále vyvíjí a obklopuje nás, některé dovednosti se zdají být na první pohled “přežitkem”. Jednou z takových dovedností je i psaní na klávesnici. V éře dotykových obrazovek a hlasových asistentů by se mohlo zdát, že rychlé a správné psaní na klávesnici není tak důležité.

Naši žáci se rozhodli přijmout výzvu a pokořit tento mýtus a zúčastnit se Mikulášské soutěže talentů, která se konala 1.12. v Uničově. Pořadatelé soutěže, Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště, si připravili pro žáky zázemí a všichni účastníci si odnášeli nejen zážitky, ale také ceny.

Všem deváťákům děkuji, že jste nás reprezentovali s hrdostí a vášnivě hájili barvy naší školy.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)