Krajské finále AŠSK-basketbal poprvé v Libině

Okresní rada ve spolupráci s krajskou radou Asociace školních sportovních klubů přidělila pořadatelství krajského finále žáků osmých a devátých tříd v basketbalu naší Základní škole Libina. Tradiční pořadatelství okrskových a okresních akcí v naší sportovní hale bylo povýšeno o další stupínek. Akce se zúčastnilo pět týmů z Olomouce, Prostějova, Přerova, Šumperka a Jeseníku. Turnaj vyhrál tým z Olomouce, ve kterém hráli dva hráči z mládežnické reprezentace ČR. Turnaj měl vysokou sportovní úroveň, ke které jsme přispěli krásnou diváckou kulisou z řad našich žáků a perfektní organizací. Děkujeme všem organizátorům z řad žáků naší školy a dík patří i vedení školy za vstřícnost při rozvoji sportu na naší škole.