6.02.2015 - Florbalový turnaj smíšených družstev Rapotín 6.ročník

       V pátek 6. února jsme se vypravili na 6. ročník tohoto turnaje, kterého se letos zúčastnilo 12 družstev. Ta byla rozlosováno do dvou skupin, kde se hrálo každý s každým. Po nástupu týmů se objevil první menší problém, Franta Kubík zjistil, že se nevejde do spodní části brankářské výstroje a tudíž nemůže chytat. Nezbylo než oslovit Káju Bartoňkovou. Ta mě nejdřív málem zavraždila pohledem, ale potom se do brankářské výstroje oblékla a byla připravena chytat. A nakonec chytala výborně!

Ve skupině jsme zahájili vítězstvím nad Rejcharticemi 5 : 0 a pokračovali vítězstvím nad  Dlouhomilovem 6 : 1. V dalším zápase nastala komplikace, po slabém výkonu přišla porážka s týmem Dolních Studének 2 : 5. Další zaváhání jsme si nemohli dovolit. Petrov nás nezastavil, vítězství 3 : 0 nám určilo, že musíme v posledním zápase skupiny porazit Nový Malín, a to by nás posunulo do semifinále. Po výborném výkonu a výsledku 3 : 1 se to podařilo.

V semifinále nás čekal stejný soupeř jako loni, Oskava. V tomto zápase naše hráčky a hráči nechali soupeři příliš mnoho prostoru, neproměňovali šance a tyto skutečnosti znamenaly porážku 2 : 4. Následně nás čekal zápas o 3. místo na velkém hřišti.

V něm jsme se znovu utkali s týmem Dolních Studének. Tady naši nenechali nic náhodě a po výborném taktickém výkonu všech na hřišti jsme vyhráli 2 : 1 a obsadili celkové 3. místo.

Reprezentovali nás:

Kája Bartoňková – Denča Lašáková, Tomáš Tkadlec, Tonda Hartinger, Franta Kubík, Honza Chlup a Michael Ocetek.

Chci všem poděkovat za výborný výkon a vzorné vystupování na hřišti. Chybělo opravdu málo a tomuto týmu by se povedlo obhájit loňské prvenství!

                                                                                         Mgr. Václav Crhonek

54321
(0 votes. Average 0 of 5)