5.12.2013 - Mikulášská soutěž v psaní na klávesnici

Dne 5. 12. 2013 proběhla na Obchodní akademii v Uničově „Mikulášská soutěž v psaní na klávesnici“ v programu ZAV. Soutěže se zúčastnili žáci z 10 základních škol regionu Uničov: ZŠ Haškova Uničov, ZŠ Vítězná Litovel, ZŠ Dlouhá Loučka, ZŠ U Stadionu Uničov, ZŠ Libina, ZŠ Pionýrů Uničov, ZŠ Štěpánov, ZŠ Šternberk, ZŠ Jungmannova Litovel a ZŠ Medlov. Naší školu reprezentovali Kateřina Koláčková (9.B), Martin Jílek (9.B), Veronika Jandová (9.A), Denisa Stehlíková (9.A), Denisa Kobzová (8.), Nikola Ponížilová (8.), Karel Lukas (8.), Michal Mazáč(7.A), Jana Vodičková (7.A), Natálie Baklíková (6.) a Libor Olečko (6.). Soutěžící byli rozděleni do skupin a poté byli vyhlášeni v každé skupině tři nejlepší soutěžící, kteří obdrželi věcné dary. Vítězem naší skupiny se stala Nikola Ponížilová. Všem žákům děkujeme za pěknou reprezentaci naší školy.

Ing.Roman Hanák

2013 12 05 Psani na klavesnici