31.05.2013 - Král a královna školy 7.ročník

Již posedmé se sešli v pátek 31. května soutěžní dvojice ze 6. až 9. ročníku naší školy, aby mezi sebou soutěžili o titul Král a královna školy.

Pod dohledem pětičlenné poroty, ve které zasedli starosta obce Mgr. Ing. Tomáš Kobza, předsedkyně SRPDŠ paní Magda Hyánková, předseda Školské rady Ing. Michal Horáček, zástupce Policie ČR pan Petr Navrátil a ředitel školy Mgr. Jaroslav Vojáček, se soutěžící představili v pěti soutěžních disciplínách. Tyto disciplíny byly navíc proloženy čtyřmi soutěžemi, ve kterých soutěžní páry předvedli svou dovednost.

Stejně jako každý rok, měla porota i letos těžký úkol, vybrat vítěze. Všichni soutěžící se snažili, předváděli výborné a vyrovnané výkony, vítěz však může být jen jeden. Tím se letos stala dvojice, která reprezentovala 7. třídu a která soutěžila ve složení Antonín Hartinger a Anna Vyhnálková.

Děkuji tímto již tradičnímu sponzorovi této akce, kterým je paní Jitka Horáčková.

Foto ze soutěže

Mgr. Jaroslav Vojáček, ředitel školy