02.12.2014 - Mikulášská soutěž v psaní na klávesnici

Dne 2. 12. 2014 proběhla na Obchodní akademii v Uničově „Mikulášská soutěž v psaní na klávesnici“ v programu ZAV. Soutěže se zúčastnili žáci z 11 základních škol regionu Uničov: ZŠ Haškova Uničov, ZŠ Vítězná Litovel, ZŠ Dlouhá Loučka, ZŠ U Stadionu Uničov, ZŠ Libina, ZŠ Pionýrů Uničov, ZŠ Štěpánov, ZŠ Jungmannova Litovel, ZŠ Luká, ZŠ Újezd a ZŠ Medlov. Naší školu reprezentovali: Denisa Kobzová (9.), Nikola Ponížilová (9.), Karel Lukas (9.), Tomáš Tkadlec (9.), Michal Mazáč(8.A), Jana Vodičková (8.A), Amálie Holoubková (8.B), Patrik Schön (8.B), Tereza Salátová (7.) a Libor Olečko (7.). Soutěžící byli rozděleni do skupin a poté byli v každé skupině vyhlášeni tři nejlepší soutěžící, kteří obdrželi věcné dary. Vítězem naší skupiny se stal Karel Lukas. Všem žákům děkujeme za pěknou reprezentaci naší školy.

Ing. Roman Hanák

2014 12 02 Psani na klavensici