06.12.2012 - Mikulášská soutěž v psaní na klávesnici

Dne 6. 12. 2012 proběhla na Obchodní akademii v Uničově „Mikulášská soutěž v psaní na klávesnici“ v programu ZAV. Soutěže se zúčastnili žáci z 12 základních škol regionu Uničov: ZŠ Haškova Uničov, ZŠ Vítězná Litovel, ZŠ Dlouhá Loučka, ZŠ U Stadionu Uničov, ZŠ Libina, ZŠ Bohuňovice, ZŠ Pionýrů Uničov, ZŠ Štěpánov, ZŠ Pňovice, ZŠ Šternberk, ZŠ Jungmannova Litovel a ZŠ Šumvald. Naší školu reprezentovali Kateřina Feráková(9.), Vendula Kőrnerová (9.), Kateřina Koláčková (8.B), Veronika Jandová (8.A), Denisa Kobzová (7.), Nikola Ponížilová (7.), Karel Lukas (7.), Amálie Holoubková (6.B), Michal Mazáč(6.A) a Jana Vodičková (6.A). Tentokrát byla zajímavým bodem programu, kromě samotné soutěže, také návštěva pana Zawiačiče – tvůrce programu Psaní všemi deseti a jeho žena – mistryně světa v rychlosti psaní na klávesnici, která nám své umění na místě předvedla. Všem žákům děkujeme za dobrou reprezentaci naší školy.

Ing. Roman Hanák