31.03.2010 - Velikonoční turnaj ve florbale v Medlově

Ve středu 31.3 2010 se naši žáci zúčastnili velikonočního turnaje, který se uskutečnil ve Sportovní hale Medlov za účasti šesti družstev.

Úvod se našim hráčům nevydařil a prohráli s pozdějším vítězem turnaje ZŠ U stadionu Uničov 0:5. Porážka vypadá hrozivě, ale soupeř využil každou naši chybu, nám se nedařilo střelecky a navíc jsme hráli proti hráčům ,kteří nastupují v pravidelné florbalové soutěži.

V dalším průběhu jsme postupně porazili Dlouhou Loučku 1:0, Haškovu Uničov 2:0, Medlov 3:2 a v posledním zápase o druhé místo Troubelice 2:1.

Skončili jsme tedy na výborném 2. místě a z rozhodnutí organizátora turnaje jsme se stali držitelem putovního poháru, který budeme příští rok obhajovat.

Naše sestava: Zbyňa Razska – Radek Kupčík, Jirka Bartoněk, Michal Machač, Honza Zifčák, David Čikl, Tomáš Tisoň, Tomáš Kusý, Martin Jančík, Olda Schusser, Honza Krejčíř.

Střelci branek: Jirka Bartoněk 2, Martin Jančík 2, David Čikl 1, Tomáš Tisoň 1, Tomáš Kusý 1, Olda Schusser 1.

Musím pochválit všechny členy družstva, všichni zahráli skvěle, působili jako velmi kompaktní tým a vůbec nebylo rozhodující, kolik který hráč strávil na hřišti času.

Jsem rád, že se na nás přijel podívat i pan ředitel, kterému kluci mohli předvést jak bojují za naši školu a oba dva jsme byli na naše borce velice pyšní. Kluci díky!

Mgr. Václav Crhonek