02.12.2009 - Mikulášského turnaje v basketbale

Ve středu 2. prosince 2009 se v ZŠ Šumvald uskutečnil další ročník Mikulášského turnaje v basketbale dívek. Na tento turnaj byla již tradičně pozvána i děvčata z naší školy a my jsme s radostí toto pozvání přijali, neboť si vždy rádi zahrajeme ve velké tělocvičně proti družstvům z jiných škol.

Letos jsme na tento turnaj určitě neodjížděli v roli favorita, ale sport je krásný právě v tom, že nikdy není nic předem jasné a stát se může všechno. A tak se stalo, že i po porážce od Uničova se naše děvčata vyburcovala k výbornému výkonu, podařilo se jim zvítězit nad domácími hráčkami a obsadit tak v turnaji druhé místo. Můžeme tak být určitě spokojeni s výsledkem i s celkovým vystoupením našich děvčat.

Mgr. Jaroslav Vojáček, ředitel ZŠ