28. 06. 2021- Školní vzdělávací akce

V pondělí 21.6. 2021 se prvňáčci ze ZŠ u kostela s paní učitelkou Kalivodovou a Mazáčovou a druháčci z Horní Libiny s paní učitelkou Konvalinkovou a asistentkou M. Hrabalovou zúčastnili školní vzdělávací akce v Pradědově muzeu v Bludově. V krásném a útulném prostředí se žáci setkali se čtyřmi skřítky, kteří jsou tam doma a pomáhají dětem učit se a objevovat nepoznané. Jejich jména jsou KLEPA, CHICHITA, HUMA a HAFA. Součástí areálu je veliká zahrada, kde se děti mohou nejen vydovádět, ale něco se i naučit, např. o zákonitostech vody. Dětem se výlet do muzea velmi líbil, počasí nám také přálo. Za děti i za dospělé děkujeme zaměstnancům muzea za příjemnou atmosféru.

Mgr. Daniela Konvalinková

DK školní vzdělávací projekt