27.06.2016 - Florbalový turnaj dívek

Tradičně ke konci školního roku se uskutečnila již po čtvrté tato tradiční akce za účasti čtyř škol z Libiny, Hrabišína, Oskavy a Medlova. Družstva uvítala opět naše nová tělocvična, ve které se všichni cítili velice dobře.

V zápasech se urputně bojovalo o co nejlepší výsledky a díky tomu si diváci přišli na své. Nezapomínali povzbuzovat domácí hráčky, které chtěly dosáhnout co nejlepšího výsledku, což se jim podle skóre jejich zápasů podařilo.

Výsledky zápasů:

Libina – Medlov 10 : 0

Libina – Oskava 5 : 0

Libina – Hrabišín 7 : 2

Oskava – Hrabišín 4 : 1

Oskava – Medlov 4 : 3

Hrabišín – Medlov 7 : 3

Odehrané zápasy daly podobu pořadí jednotlivých týmů v závěrečné tabulce.

Pořadí týmů:

1. ZŠ Libina        9b.     22 : 2

2. ZŠ Oskava      6b.      8 : 9

3. ZŠ Hrabišín     3b.    10 : 14

4. ZŠ Medlov       0b.      6 : 21

Individuální ceny: nejlepší střelkyně – Karolína Alena Bartoňková, ZŠ Libina

nejlepší brankářka – Adéla Šoupalová, ZŠ Oskava

Střelkyně branek jednotlivých týmů:

ZŠ Libina: K. Bartoňková 11, D. Lašáková 5, N. Janíčková 3, Z. Kalusová 2, S. Dostálová 1

ZŠ Oskava: V. Koulová 7, N. Navrátilová 1

ZŠ Hrabišín: A. Mazuchová 3, N. Benešová 2, M. Hrubá 2, V. Jílková 1, N. Kvapilová 1, vlastní 1

ZŠ Medlov: M. Tomanová 3, B. Putnová 2, A. Petrová 1

Naše vítězná sestava:

Sára Pecháčková – Monika Navrátilová, Kamila Vychodilová Lucie Kristlíková, Michaela Janošová, Karolína Bartoňková, Denisa Lašáková, Simona Dostálová, Zuzana Kalusová, Natálie Janíčková, Michaela Kobzová.

Letos hrálo naposled šest děvčat z 9. ročníku a musíme jim poděkovat za to ,co ve florbale pro školu udělaly – Sáro, Mončo, Kamčo Kájo, Deny a Simčo patří vám velký dík!

Turnaj proběhl bez jakýchkoliv problémů, chci pochválit děvčata z Medlova, která se zápas od zápasu zlepšovala a určitě velká pochvala patří našim dívkám, které prošly turnajem naprosto hladce a suverénně a nedaly svým soupeřkám sebemenší šanci ani v jednom zápase.

Mgr. Václav Crhonek