07.06.2016 - Turnaj O pohár ředitele ZŠ Libina

Letos proběhl devátý ročník této akce, kdy přijeli tradiční účastníci z Troubelic, Oskavy, Dlouhé Loučky, Uničova a také poslední vítězové z Hrabišína.

Akce se uskutečnila v nové tělocvičně, ve které někteří hráči ze zúčastněných celků byli vůbec poprvé. Doufám, že se v tomto prostředí cítili dobře. Po domluvě s vyučujícími posuneme termín akce pravděpodobně na měsíc duben, kdy by nás nemuselo ovlivňovat teplé počasí jako teď.

Ve vlastním turnaji nebyla nouze o vyrovnaná utkání, do poslední chvíle se hrálo o umístění, s výjimkou boje o první místo, který byl rozhodnutý prakticky v polovině turnaje, kdy pozdější vítěz měl za sebou vítězství s největšími konkurenty.

Náš tým zahájil vítězstvím nad nepříjemným soupeřem z Dlouhé Loučky 1 : 0 a potom další výhrou s Oskavou 5 . 1. To byl dobrý základ před důležitým utkáním s Hrabišínem, v něm rozhodly naše velké chyby o porážce 3 : 4. Dalšího soupeře Troubelice jsme zdolali 2 : 0. A jak bylo řečeno, v posledním utkání s Pionýrů Uničov šlo jen o druhé místo. Nerozhodný stav ještě v poslední minutě hovořil pro nás, ale zase velká chyba znamenala branku a následně porážku 2 : 3, která vyústila v celkové třetí místo. Výsledek to není špatný, ale sami kluci ví, že bez těchto chyb mohli sahat i po vítězství v celém turnaji.

Celkové pořadí:

1. ZŠ Hrabišín                  15b.        17 : 5

2. ZŠ Pionýrů Uničov         10b.         9 : 4

3. ZŠ Libina                      9b.        13 : 8

4. ZŠ Dlouhá Loučka          7b.          7 : 4

5. ZŠ Oskava                    1b.          5 : 15

6. ZŠ Troubelice                1b.          1 : 16

Individuální ceny: nejlepší střelec – Ondřej Stratil, ZŠ Hrabišín

                                Nejlepší brankář – Antonín Mazuch, ZŠ Hrabišín

Střelci branek:

ZŠ Hrabišín – O. Stratil 7, M. Malý 6, T. Chlup 1, P. Foltýn 1, V. Křepelka 1, vlastní

ZŠ Pionýrů Uničov – T. Machač 5, M. Jaroš 2, V. Kořalka 1, M. Mauler 1

ZŠ Libina – F. Langer 4, K. Kysela 3, J. Chlup 3, P. Janoš 1, M. Navrátil 1, O. Kovář 1

ZŠ Dlouhá Loučka – M. Mako 3, R. Popelka 3, O. Michal 1

ZŠ Oskava – V. Koulová 1, J. Vajda 1, S. Hýbner 1, M. Bílek 1, D. maček 1

ZŠ Troubelice – J. Navrátil 1

Naše sestava: Michal Kuruc – Michal Navrátil, Ondřej Kovář, Filip Langer, Kryštof Kysela, Roman Dvořák, Pavel Janoš, Lukáš Pavlík, Jan Chlup, Michal Ocetek, Libor Olečko.

Chci poděkovat vedoucím týmů a všem hráčům za bezproblémový průběh turnaje, ke kterému přispěli určitě i rozhodčí, kterým také přísluší pochvala. Doufám, že se všichni těší na příští rok, kdy proběhne jubilejní desátý ročník tohoto turnaje.

Foto

  Mgr. Václav Crhonek

54321
(0 votes. Average 0 of 5)