24.01.2014 - Florbalový turnaj smíšených družstev v Rapotíně 5.ročník

V pátek 24. ledna se konal již 5. ročník tohoto turnaje, ve kterém naše družstva kromě úvodního ročníku (5. místo) byla vždy mezi prvními třemi. Jednou jsme obsadili druhé a dvakrát třetí místo.

V tomto roce byla reálná šance dosáhnout i na nejvyšší stupínek. Na druhou stranu v turnaji bylo 12 družstev, což byl zatím nejvyšší počet zúčastněných celků.

Libina byla nalosována do skupiny s Petrovem, Sobotínem, Hrabišínem, Rapotínem II a Vikýřovicemi. Ve skupině jsme všechny soupeře porazili a z prvního místa postoupili do semifinále, spolu s námi postoupil Hrabišín.

V semifinále Libina porazila Oskavu, a to ji posunulo do boje o první místo. Ve druhé dvojici Hrabišín porazil Rapotín I a dostal se do souboje právě proti Libině.

Poslední zápasy turnaje svedly týmy v zápasech o celkové umístění: Rapotín v tom prvním porazil Oskavu a obsadil konečné 3. místo. Ve finálovém utkání Libina ve vyrovnaném zápase porazila Hrabišín a skončila v turnaji na 1. místě!

Tohoto úspěchu dosáhli tito hráči a hráčky: Mira Soldán, Lukáš Vrána, Peťa Čikl, Kryštof Kysela, Filip Langer, Verča Jandová a Katka Hauserová.

Velká pochvala patří Lukáši Vránovi, který byl naším nejlepším hráčem a určitě nejlepším hráčem turnaje, úspěšně mu sekundoval na hřišti i Peťa Čikl. Oba se nejvíce zasloužili o náš úspěch.

Děkuji všem hráčkám a hráčům za skvělou reprezentaci naší školy a zároveň i obce Libina. Vítězství v turnaji si naprosto zasloužili!

                                                                                       Mgr. Václav Crhonek

54321
(0 votes. Average 0 of 5)