14.03.2014 - Florbalový Memoriál Jiřího Braunera v Postřelmově

Naše smíšené družstvo se zúčastnilo tohoto turnaje podruhé, loni nebyl výsledek nijak oslnivý. Letos jsme jeli bez jakékoliv přípravy a tak nebylo jisté, jak uspějeme.

Akci absolvovalo pět družstev, hrálo se systémem každý s každým. Náš tým v prvním zápase porazil V. ZŠ Šumperk jasně 3 : 0, když jsme soupeři nedali žádnou šanci. Dalším soupeřem bylo domácí družstvo Postřelmova, po velké převaze našeho týmu, kdy naši hráči a hráčky zahodili spoustu šancí, utkání skončilo 0 : 0 a rozhodovaly samostatné nájezdy. V nich byli šťastnější domácí a připsali si dva body, zatímco my jeden.

Tento okamžik nás nezaskočil, se ZŠ Štíty jsme dokázali vyhrát brankou vstřelenou v posledních vteřinách 3 : 2. V posledním zápase turnaje šlo o všechno, museli jsme uspět se silným týmem I. ZŠ Šumperk. Naši neponechali nic náhodě a vyhráli jasně 4 : 0.

S 10 body a skóre 10 : 2 naše dívky a hoši skončili na 1. místě a získali putovní pohár, který bude v držení naší školy v tomto školním roce. Je to skvělý výsledek už proto, že v týmech šumperských škol hráli florbalisté a florbalistky Asperu Šumperk. U nás to byl jedině Lukáš Vrána, který skvěle dirigoval náš tým a zasloužil se o tento úspěch jako náš nejlepší střelec.

Za naši školu nastoupili: Denisa Stehlíková, Veronika Jandová, Eliška Hegrová, Tereza Řeháková, Marie Křivová, Lukáš Vrána, Petr Čikl, Ondřej Ptáček, Dominik Carda, Pavel Chlup a Miroslav Soldán.

Všichni odvedli perfektní výkon a výborně nás reprezentovali na tomto turnaji, nejen co se týká sportovního výkonu, ale i vystupování během zápasů. Za to jim patří veliký dík.

Mgr. Václav Crhonek