19.12.2016 - Vánoční florbalový turnaj v Medlově

Tato akce nezačala nejlépe – na autobusové zastávce jsem našel pouze šest hráčů a bylo dobře, že přišel nakonec Michal a z autobusu z Kamenné vystoupil Roman. Takže v autobuse cestovalo osm statečných a mohli jsme odjet do Medlova.

Turnaje se zúčastnili žáci z Medlova, Libiny, Troubelic a Dlouhé Loučky, když nedorazili žáci ze Šumvaldu.

Naším prvním soupeřem byl tým Troubelic, který sice dotahoval naše vedení, ale nakonec nezabránil našemu vítězství 4 : 3. V dalším zápase nás čekal nepříjemný soupeř Dlouhá Loučka. Tady jsme neponechali nic náhodě a velmi rychle vedli o tři branky, což se ukázalo rozhodující pro konečný výsledek 4 : 2. Poslední zápas s domácími byl už formalita, po bezchybném výkonu jsme vyhráli 14 : 3 a obsadili v turnaji zaslouženě 1. místo. a odvezli jsme si i putovní pohár.

Naše sestava:

František Bartoněk – Patrik Janoš, Filip Beneš, Matyáš Valenta, Michael Ocetek, Roman Tichý, Matyáš Bartoněk, Viktor Lašák.

Všechny kluky musím pochválit za výborné výkony ve všech zápasech, za vzorné vystupování jak na hřišti, tak i mimo hrací plochu. Pracovali opravdu jako tým a bojovali jeden za druhého. Musím vyzvednout výkon Michaela Ocetka, tahouna našeho týmu, který se stal se 14 brankami nejlepším střelcem a všichni vedoucí družstev ho označili jako nejlepšího hráče turnaje.

Kluci děkuji za skvělou reprezentaci školy a doufám, že to nebyl poslední takovýto výsledek!

Mgr.  Václav Crhonek