05.12.2016 - Turnaj smíšených družstev ve florbale v Postřelmově

Naše družstvo se vydalo obhajovat loňské prvenství na již šestý ročník ve velmi obměněné sestavě proti minulému roku. Přesto jsme nejeli s poraženeckou náladou.

Turnaj měl stejné obsazení jako loni – kromě domácí školy a nás také ZŠ Údolí Desné a V. ZŠ Šumperk.

Podle výsledků našeho týmu by se zdálo, že jsme měli v našich zápasech štěstí, ale opak je pravdou. V každém zápase jsme měli velkou převahu, velké množství brankových příležitostí a jenom nepřesná střelba a výkony soupeřových brankářů stanovily těsné výsledky. Navíc v utkání s domácími naši smazali jejich dvoubrankové vedení a otočili zápas.

Na konci turnaje jsme se mohli radovat z toho, že jsme vyhráli potřetí a vyrovnali se počtem prvenství domácí škole.

Výsledky zápasů:

Libina – Údolí Desné                       2 : 1

Libina – Postřelmov                        3 : 2

Libina – V.ZŠ Šumperk                   5 : 2

Údolí Desné – V. ZŠ Šumperk      12 : 1

Údolí Desné – Postřelmov              8 : 1

Postřelmov – V. ZŠ Šumperk          8 : 1

Tabulka:

1. ZŠ Libina               9b.      10 : 5

2. ZŠ Údolí Desné            6b.         21 : 4

3. ZŠ Postřelmov             3b.         11 : 12

4. V. ZŠ Šumperk             0b.         4 : 25

Naše sestava:

Michaela Janošová – Roman Dvořák, Zuzana Kalusová, Jan Chlup, Michael Ocetek, Natálie Janíčková, Lukáš Pavlík, Michaela Kobzová, Pavel Janoš, Libor Olečko, Alena Tomsová

Musím poděkovat všem hráčkám a hráčům za zodpovědné a poctivé výkony, na lavičce panovala v každém zápase pozitivní nálada. Celý tým žil tím, že chce zvítězit a dokázal to i v nepříznivě se vyvíjejícím utkání s domácími. Ještě jednou díky!

Mgr. Václav Crhonek