18.12.2014 - Vánoční akademie

Několika větami bych se ještě chtěl vrátit do období, které je hlavně pro děti tím nejkrásnějším obdobím, do období Vánoc.

V předvánočním období připravuje naše škola již tradiční Vánoční akademii. V tomto školním roce si nacvičili svá vystoupení žáci I. stupně naší školy a své umění předvedli zaplněnému sálu Kulturního domu Libina ve čtvrtek 18. prosince. A diváci mohli obdivovat všechna taneční, divadelní, pěvecká a jiná vystoupení našich mladších žáků, kteří za své výkony sklízeli zasloužený úspěch.

Děkuji všem účinkujícím žákům a jejich učitelkám a učitelům za jejich krásná vystoupení a již se těším na příští akademii, kterou budou připravovat žáci a učitelé II. stupně naší školy.

Mgr. Jaroslav Vojáček, ředitel ZŠ Libina