01.09.2014 - Začal nový školní rok

V pondělí 1. září začal nový školní rok 2014/2015. V tento den se uskutečnilo slavnostní přivítání našich nejmladších žáků, tentokrát v sále Kulturního domu Libina. Celkem 38 dětí, jejich rodiče a další hosty zde přivítal ředitel školy Mgr. Jaroslav Vojáček, starosta obce Mgr. Ing. Tomáš Kobza i třídní učitelky, Mgr. Růžena Menclová a Mgr. Eva Štenclová. Po nezbytném fotografování už děti se svými rodiči odešly do školy, kde jim paní učitelky sdělily úvodní informace.

Ostatní žáci zahájili školní rok, jako vždy ve svých třídách v jednotlivých budovách školy. V těchto budovách během hlavních prázdnin proběhly nebo ještě probíhají menší či větší opravy či jiné úpravy. V budově školy u kina byly opraveny chlapecké záchody, na budově školní družiny v současné době probíhá oprava venkovních omítek. Po dokončení bude tato budova jistě patřit k nejkrásnějším v celé naší obci. Největší stavební akce ale probíhá v areálu hlavní budovy u kina. Na začátku prázdnin zde začaly stavební práce na tolik očekávané tělocvičně, které budou probíhat po celý následující rok.

Na začátku nového školního roku chci popřát všem našim žákům, především prvňáčkům a samozřejmě i všem zaměstnancům naší školy pohodový a úspěšný školní rok. Žákům deváté třídy pak přeji šťastnou volbu při rozhodování o dalším studiu na střední škole.

Mgr. Jaroslav Vojáček, ředitel školy