17.03.2009 - Okresní kolo starších žáků ve florbale v Mohelnici

Naši florbalisté v sestavě P. Ošťádal – J. Polončík, P. Možíš, M. Sczeponiak, R. Kupčík, V. Crhonek, J. Lehnert, P. Vraník, M. Bajaník, D. Čikl, R. Piňos dosáhli velkého úspěchu na okresním finále konaném 17. března 2009 v Mohelnici.
Nejprve uspěli na okrskovém kole v Novém Malíně, kde před týdnem zvítězili po výsledcích 11:1 s N. Malínem a 9:3 s Hrabišínem. Tím se kvalifikovali dále.
   V Mohelnici v těžké skupině nejprve prohráli s Hanušovicemi 2:3 a potom v existenčních zápasech porazili nejprve I.ZŠ Šumperk po nejlepším výkonu 5:0 a v rozhodujícím zápase domácí Mlýnskou Mohelnici 3:2. Ve skupině tak skončili na 1. místě a utkali se v semifinále s Vodní Mohelnice o postup do finále. Tady prohráli nejtěsnějším rozdílem 0:1, když na konci utkání měli dvě tři šance na obrácení skóre zápasu, ale neměli prostě tolik štěstí.
     Přesto dosáhli skvělého úspěchu a je potřeba jim poděkovat za vzornou reprezentaci školy. Organizátoři ocenili i jejich velmi dobré vystupování , a to nás může také těšit.

Blahopřejeme ke 3. místu v okresním kole!!

Mgr. Václav Crhonek