25.02.2009 - Okresní kolo starších dívek ve florbale

Dne 18. února se uskutečnil zápas ve florbale o postup do okresního kola. Naše dívky nastoupily v Hrabišíně proti děvčatům ze zdejší  ZŠ. Přijely s odhodláním vybojovat postup a udělaly pro něj maximum. I když se jim ze začátku nedařilo a prohrávaly už 0:4, nevzdávaly se a do poločasu téměř vyrovnaly. V druhé půli opět dotáhly tříbrankový náskok soupeřek do nerozhodného stavu a v prodloužení zlatým gólem rozhodly o postupu do okresního kola.
Naše sestava: Lucka Jelínková – Terka Babutzká, Marťa Nevřalová, Hanka Kluková, Lucka Vraníková, Aneta Langmannová, Hanka Sczeponiaková, Peťa Ptáčková, Áďa Dubová, Pavla Boráková

Fakta k zápasu:

Hrabišín   :   Libina       6   :   7

Branky: A. Foltýnová 2, K. Várošová  2, V. Kvapilová 2   –   A. Langmannová  3 (gól v prodloužení), P. Ptáčková 2, H. Sczeponiaková 2

Dne 25. února se uskutečnilo okresní kolo ve florbale. V tomto kole, které se uskutečnilo v Šumperku, obsadily na dívky krásné třetí místo. Všechny dívky, které nastoupily, zaslouží obrovskou pochvalu za to, že nerezignovaly za nepříznivého stavu a naopak dokázaly velkou vůli po vítězství. Holky veliký dík!!!!!!