16.04.2020 - Dotazník - vzdálená výuka

Milí rodiče,
výuka na dálku probíhá v naší škole již několik týdnů za mimořádného nasazení učitelů, žáků i Vás rodičů. Jsme přesvědčeni, že po takové době už je vhodný čas na reflexi a případně i na určité úpravy či změny této mimořádné formy výuky. Potřebujeme také znát Váš zájem o účast Vašeho dítěte (1. stupeň ZŠ) ve školní skupině, tak abychom vytvořili nový model fungování školy od 25. 5. 2020.
Proto Vás oslovujeme tímto krátkým anonymním dotazníkem a prosíme Vás o jeho vyplnění. Pomůžete tím získat hodnotné informace a současně přispějete svým názorem.
V dotazníku budete odpovídat na otázky týkající se Vašeho dítěte. Pokud máte více dětí ve školním věku, vyplňte tento dotazník za každé dítě a své odpovědi vztahujte k tomuto dítěti.
Děkujeme Vám za spolupráci.

Mgr. Bc. Iva Navrátilová, ředitelka školy

Dotazník naleznete ZDE