13.02.2010 - Rej masek na ledě

Dne 13. 2. 2010 se v prostorách hřiště ZŠ Libina uskutečnilo sportovně – kulturní odpoledne: „Rej masek na ledě.“ Této akci předcházelo 14 dnů veřejného bruslení, kdy se mohla široká veřejnost vydovádět v odpoledních a večerních hodinách na ledě, za doprovodu reprodukované hudby, přísunu teplého čaje a možností zapojení do různých soutěží.

          Vše ale vyvrcholilo v sobotu 13.února, kdy se ve 14:00 hod. začaly na ledě objevovat nejrůznější postavy pohádkové říše ( vodníci, čarodějnice….), známí sportovci ( Jágr, Hejduk, olympionici…) roztomilá i strašlivá zvířátka (myš, medvěd, beruška…) a spousta dalších originálních masek. Ti všichni potom společně zápolili v nejrůznějších hrách o většinou sladké odměny. Přestávky mezi soutěžemi byly vyplněny volným bruslením a promenádou, po které pořadatelé vybrali 12 nejpůsobivějších masek a ty pak odměnili hodnotnými cenami.

          Bruslilo se, tančilo, jedlo, pilo i soutěžilo. Já tam taky byl, jedl, pil, a nesoutěžil, ale vše jsem si náramně užil, jako všichni co tu byli, dívali se, či bruslili.

          Chtěl bych poděkovat všem pořadatelům a sponzorům, díky kterým se tato akce uskutečnila a snad zase příští rok uskuteční.

                                                                                                                     Mgr. Aleš Skála

54321
(0 votes. Average 0 of 5)