02.12.2009 - Mikulášská soutěž v psaní na klávesnici

Dne 2. 12. 2009 proběhla na Obchodní akademii v Uničově „Mikulášská soutěž v psaní na klávesnici“ v programu ZAV. Soutěže se zúčastnilo 98 žáků ze dvanácti základních škol – ZŠ Haškova Uničov, ZŠ Vítězná Litovel, ZŠ Dlouhá Loučka, ZŠ Úsov, ZŠ U Stadionu Uničov, ZŠ Libina, ZŠ Bohuňovice, ZŠ Pionýrů Uničov, ZŠ Luká, ZŠ Pňovice, ZŠ Šternberk, ZŠ Medlov. Naší školu reprezentovali Břetislav Navrátil (9.B), Jiří Bartoněk (8.A), Tomáš Kusy (8.B), Jana Salačová (7.) a Zuzana Navrátilová (7.). Soutěžící byli rozděleni do čtyř skupin a poté byli vyhlášeni nejlepší tři soutěžící v každé skupině, kteří obdrželi věcné dary. Vítězem naší skupiny se stal Jiří Bartoněk (58 lekcí), druhé místo obsadil Tomáš Kusý (47 lekcí). V absolutním pořadí Jirka obsadil 27. místo. Všem soutěžícím děkujeme za pěknou reprezentaci naší školy.

Ing. Roman Hanák

2009 12 02 Diplom psani deseti