28.05.2010 - Král a královna školy 4.ročník

Již čtvrtý ročník této populární soutěže se uskutečnil v sále KD Libina v pátek 28. května 2010. Tentokrát se organizace ujala žákyně 8.A třídy Helena Červinková, a musím říct, že výborně!

Před zraky členů poroty předvedly soutěžní dvojice žáků 6. až 9. tříd své umění v šesti disciplínách. Porota, ve které zasedli ředitel školy Mgr. Jaroslav Vojáček, starostka obce Ing. Jana Němečková, předsedkyně SRPDŠ Magda Hyánková, předseda školské rady Ing. Michal Horáček a nstržm. Petr Navrátil, měla těžký úkol – určit vítěze ze šesti zúčastněných dvojic. Všichni soutěžící totiž předváděli výborné a vyrovnané výkony, kterými pobavili ostatní spolužáky, hosty i samotnou porotu. Vítěz však může být pouze jeden a tím se letos stala dvojice reprezentující třídu 9.A, Dana Drábková a Ruda Zbořil, která se tak následující rok může pyšnit titulem král a královna školy.

Foto ze soutěže

Mgr. Jaroslav Vojáček, ředitel školy