12.05.2017 - Exkurze do Vídně

V pátek 12. května 2017 jsme se v rámci poznávání reálií německého jazyka vyučovaného na naší škole vydali poznat jednu z nejkrásnějších evropských metropolí – Vídeň. V časných ranních hodinách nasedli žáci osmé a deváté třídy do autobusu a vyrazili na cestu.

Dopoledne jsme navštívili Haus des Meeres – Dům moře – unikátní vodní svět s akvárii, terárii a krokodýlím parkem. Poté jsme se přesunuli do centra Vídně, kde jsme absolvovali prohlídku nejznámějších vídeňských památek s erudovaným průvodcem. Výlet jsme zakončili v Prátru, kde se žáci vyřádili na všemožných atrakcích.

Do Libiny jsme se šťastně navrátili kolem půl desáté večer. Počasí nám přálo, výlet se vydařil a doufám, že si ho všichni zúčastnění užili.

Mgr. Jitka Zahradníková