10.12.2020 - Vánoční tvoření v družině

Současná situace nám moc nepřeje a kvůli opatřením tak přicházíme o různé každoroční družinové akce. Letošní předvánoční čas tedy bohužel bude bez vystoupení u rozsvěcování vánočního stromu, bez pečení perníčků nebo vánočního večírku s nocováním v družině. Ale nesmutníme a těšení na Ježíška si zpříjemňujeme vánočním tvořením, čteme vánoční pohádky, posloucháme koledy, hrajeme čertovské hry a dokonce nás navštívila jedna legrační čertice, které jsme společnými silami odříkali naučenou básničku. Přestože děti poznaly převlečenou paní vychovatelku Hrubou, u některých byl znát strach a sem tam se zaleskla i slzička, kterou jsme ale hned zahnali sladkou odměnou.

Dopisy Ježískovi jsme již odeslali a teď už se můžeme těšit na vánoční besídku a rozbalování dárečků.

Krásné Vánoce Vám přejí děti ze ŠD

fotky vyrobky 6fotky vyrobkfotky vyrobky2fotky vyrobkyy