09.10.2008 - CARUSOŠOU

Že na naší škole máme velké talenty i v umělecké oblasti, jsme se mohli přesvědčit v pondělí 6. října, kdy se v sále uničovského kina konalo finále 10. ročníku pěvecké soutěže s názvem Carusošou. Do finále této populární soutěže, kterou pořádá Dům dětí a mládeže Vila Tereza Uničov, se ze základního kola probojovala i Hana Hyánková z 9.B třídy. Za vydatného povzbuzování svých spolužáků, kteří ji doprovázeli, zazpívala píseň „Husličky“ takovým způsobem, který jí vynesl celkové vítězství! Hanka svým zpěvem i vystupováním zaujala i porotu v čele s populárním zpěvákem Pavlem Novákem, který je patronem této soutěže od jejího začátku.

Gratuluji Hance k tomuto vítězství, děkuji jí za skvělou reprezentaci naší školy i celé obce a přeji jí hodně dalších úspěchů.

Mgr. Jaroslav Vojáček, ředitel ZŠ