09.04.2009 - DANCE 4EVER LIBINA

Naše školní skupina funguje už třetím rokem. Za ty 3 roky, co jsme pilně tancovali se nám až teď dostalo pořádného úspěchu. Dříve jsme vystupovali pouze na akcích pořádané školou nebo naší obcí. Ale tento rok – náš poslední jsme absolvovali hned 3 taneční soutěže. První byla v Litovli, kde jsme vážně nečekaně obsadili 2. místo. Další soutěž byla  Šumvaldě a když jsme viděli naše soupeře, tak jsme nevěřili, že se nám znova povede vyhrát 2. místo. Porotu zřejmě nadchnuly naše skoro kaskadérské výkony – jako jsou například z nás pokládané schody a podobně. Poslední soutěž byla největší a celorepublikově známá. S názvem Dance Evolution Přerov. Tam jsme přijeli s tím, že si jedeme pouze zatančit a nedoufali jsme s nějakým úspěchem. S naší formací „Alkohol za volantem“ jsme nečekaně vyhráli 1. místo. Radost byla obrovská. Bohužel to byla naše poslední soutěž a zároveň jedno z našich poslední vystoupení vůbec. Škoda, že v našem tancování nemůžeme pokračovat i nadále. Ale určitě budeme v dobrém vzpomínat na náš taneční kroužek i na učitele, kteří nám ochotně pomáhali.

Členové naší skupiny:

Pavel Ocetek