01.06.2012 - Král a královna školy 6.ročník

Již po šesté se utkali žáci II. stupně naší školy o titul Král a královna školy. Soutěž se uskutečnila v sále KD v Libině v pátek 1. června a utkaly se v ní soutěžní dvojice ze 6. až 9. třídy. Soutěžící předváděli své umění pod dohledem členů poroty, ve které letos zasedli starosta obce Mgr. Ing. Tomáš Kobza, ředitelka MŠ Aranka Jarošová, Ing. Michal Horáček, pan Petr Navrátil a ředitel školy Mgr. Jaroslav Vojáček. Porota měla opět těžký úkol, neboť všichni soutěžící předvedli skvělé výkony. Letošní ročník byl určitě nejvyrovnanější ze všech, ale zvítězit může pouze jeden. Tím se po sečtení bodů ze všech šesti soutěžních disciplín stala dvojice, která reprezentovala třídu 7.B ve složení Martina Hartingerová a Martin Petřek. Vítězové byli korunováni loňskými vítězi, Míšou Johanovou a Tomášem Kusým a převzali po nich pomyslnou vládu nad školním královstvím.

Děkuji tímto paní Jitce Horáčkové, která jako každoročně poskytla sponzorský dar v podobě květin pro zúčastněná děvčata

Foto ze soutěže.

Mgr. Jaroslav Vojáček, ředitel ZŠ Libina