06.10.2017 - Florbalový turnaj smíšených družstev v Medlově

Tento den jsme se vypravili do Medlova zúčastnit se turnaje šesti týmů v rámci družební akce místní školy.

Vlastní turnaj probíhal na dvou hřištích systémem každý s každým, takže bylo odehráno patnáct zápasů s různými výsledky. Naše družstvo zahájilo porážkou, jak je vidět z tabulky, ale potom v každém dalším zápase vyhrávalo poměrně jasným rozdílem. A to ještě stihli naši hráči a hráčky celou řadu šancí zahodit.

Když jsme odehráli poslední zápas, bylo jasné, že o našem pořadí rozhodne úplně poslední utkání turnaje mezi Zlatými šampiony a Dlouhou Loučkou. Zápas měl asi nejdramatičtější průběh ze všech, týmy se střídali ve vedení a nerozhodný výsledek znamenal naše 1.místo.

Za naši školu nastoupili:

Filip Kappel – Nela Hamalová, Kristýna Hudcová, Natalka Réblová, Katka Matějová, Adam Hrabáček, Adam Procházka, Marek Kuruc, Radek Sládek, Danek Halouzka.

Vyhlašovaly se i individuální ceny – Filip Kappel dostal cenu pro nejlepšího brankáře a Radek Sládek cenu pro nejlepšího hráče.

Musím všem hráčkám a hráčům poděkovat za to, jak bojovali v každém zápase a odváděli výborné výkony. Zvláště chci vyzvednout výkon Natálky a Katky, kterém na takovémto turnaji hrály poprvé.

Mgr. Václav Crhonek

2017 10 11 Florbal Medlov smisena druzstva