05.12.2009 - Akce školní družiny

Kaštánková farma

V měsíci říjnu jsme ve školní družině vyráběli zvířátka z kaštanů. Moc se to všem líbilo. Každý měl svoje zvířátko a s napětím čekal, jestli vyhraje. Děti si mohly vybrat materiál, kterým své zvířátko dozdobit. Porotu si dělaly děti samy a vybíraly si výtvory dětí, které se jim líbily. V 1. oddělení vyhrála Martinka Benešová, ve 2. Janička Vodičková, ve 3. Nikolka Ponížilová a ve 4. oddělení Zdenička Hyánková a Marťa Jílek.

Letecký den

Jedno krásné podzimní odpoledne jsme se sešli na zahradě školní družiny, abychom vyzkoušeli sílu našich vlaštovek a bumerangů. Soutěžilo se, komu nejdéle vydrží ve vzduchu a také která vlaštovka a bumerang má nej design.

Soutěž o nejkrásnější účes

Spousta sponeček, gumiček, laku na vlasy, gely a krepovací kleště. To byly věci, které děvčata a kluci dostali do svých vlásků. Že měla porota opravdu nelehký úkol, vybrat ty nejzdařilejší účesy, posoudíte na fotografiích.

Dýňování, svátek strašidel – odpoledne s rodiči

20. listopadu  jsme v   naší školní družině přivítali rodiče našich dětí. Po strašidelném vystoupení a soutěžích jsme se všichni společně pustili do práce a vytvářeli z dýní krásné věcičky. Všichni byli moc šikovní a my společně prožili moc prima odpoledne.

Milena Lehká