05.04.2017 - Okresní kolo ve florbale pro 1. stupeň

Náš tým se vydal do Postřelmova obhajovat druhé místo z loňského roku v dobré náladě. Čekali nás   vítězové okrskových kol a domácí škola.

Organizace byla jako obvykle perfektní: vystoupení mažoretek, starostlivé hostesky, občerstvení – výborné zákusky, dorty jako ceny. O další ceny se postarala pracovnice vily Doris Martina Rabušicová.

Turnaj jsme zahájili zápasem s největším favoritem I. ZŠ Šumperk. Zápas byl vyrovnaný, doplatili jsme na individuální chyby, které soupeř trestal a znamenalo to porážku 1 : 3 (B – M. Bartoněk). V dalším zápase jsme se spravili chuť s II. ZŠ Zábřeh, kterou jsme porazili 4 : 1 (B – F. Beneš 2, M. Bartoněk 1, V. Lašák 1). Zápas o dobré umístění nás čekal se ZŠ Údolí Desné, po nejlepším výkonu na turnaji jsme nedali soupeři šanci a zvítězili 3 : 0 (B – M. Bartoněk 2, F. Beneš 1). Už teď bylo jasné, že skončíme na druhém místě, ale chtěli jsme se s turnajem rozloučit vítězstvím s domácím týmem. I když dostala více příležitostí druhá pětka nic to neměnilo na tom, že zápas skončil vítězstvím 3 . 1 (B – R. Sládek 2, M. Bartoněk 1).

Vybojovali jsme krásné 2. místo a zopakovali tak loňský výsledek!!!

Naše sestava: Karel Dubový, Michael Utěšený, Filip Beneš, Adam Hrabáček, Matyáš Valenta, Matyáš Bartoněk, Viktor Lašák, Monika Olečková, Tereza Kappelová, Marek Kuruc, Radek Sládek, Ondřej Jirgl.

Musím všem poděkovat za výborné výkony, vzorné vystupování a za to že dávali do hry srdce a v každém zápase bojovali až do konce.

                                                           Mgr. Václav Crhonek

Foto

2017 04 05 Florbal Postrelmov

54321
(0 votes. Average 0 of 5)