29.05.2015 - Král a královna školy 9.ročník

Jednou z nejpopulárnějších akcí naší školy je soutěž Král a královna školy, jejíž už 9. ročník se uskutečnil v pátek 29. května.

V porotě usedli vedle tradičních členů, kterými jsou starosta obce Mgr. Ing. Tomáš Kobza, Ing. Michal Horáček, paní Eva Chromá či ředitel školy Mgr. Jaroslav Vojáček také dva nováčci, paní Leona Salačová, předsedkyně SRPDŠ a také místní farář, Mgr. Pavel Stuška.

Ti všichni byli svědky výborné zábavy a skvělých výkonů všech pěti soutěžních dvojic. Vítězství si nakonec odnesla dvojice 9. třídy, kterou reprezentovali Nikola Ponížilová a Tomáš Tkadlec.

Všechna soutěžící děvčata, stejně jako moderátorka a členky poroty byla odměněna kytičkou, kterou věnovala již tradičně paní Jitka Horáčková. Patří jí za to naše velké poděkování.

Foto ze soutěže

Mgr. Jaroslav Vojáček, ředitel školy