27.11.2009 - Mikulášská laťka 4. ročník

V pátek 27.11. 2009 se v KD v Libině uskutečnilo sportovně – kulturní odpoledne s názvem Mikulášská laťka a to už ve svém 4. ročníku. Náplní programu byl již tradičně skok do výšky za podpory decibelů hudby, kterou si sami závodníci vybrali, a kterou jim DJ při závodu zvedal adrenalin a burcoval je k co nejlepším výkonům. Ve skoku se představili žáci I. a II. stupně ZŠ Libina, čert a dokonce i Mikuláš. V řadách učitelů ani žáků nebyly zaznamenány žádné ztráty, i když čerti s Mikulášem slíbili, že se za rok vrátí.

Výsledky:

II. kategorie:              1. Chlup Pavel, 2. Hegrová Eliška, 3. Kopecký František

III. kategorie dívky:   1. Hrubá Hana, 2. Horvátová Denisa, 3. Procházková Kristýna

III. kategorie chlapci: 1. Schusser Oldřich, 2. Němeček Pavel, 3. Dvořák Jakub

IV. kategorie dívky:    1. Dubová Adéla*(RL), 2. Zbořilová Klára, 3. Drábková Dana

IV. kategorie chlapci: 1. Čikl David, 2. Machač Michal, 3. Zifčák Jan

*RL- rekord laťky v IV. kategorii dívek-141 cm