02.10.2008 - Krajské finále v atletickém čtyřboji

Velký úspěch libinských atletek

Druhý říjen roku 2008 se zapíše zlatým písmem do historie naší základní školy. Tento den se uskutečnilo v Olomouci krajské finále v atletickém čtyřboji, ve kterém naši školu reprezentovala děvčata v kategorii starších žákyň, tj. z osmých a devátých tříd. Do krajského finále se děvčata probojovala z okresního kola, které se uskutečnilo v Šumperku 23. září. Už postup do krajského finále byl velkým úspěchem a tak do Olomouce odjížděla děvčata s tím, že nemají co ztratit a že mohou jen překvapit. A taky příjemně překvapila! Po skvělých, bojovných a vyrovnaných výkonech ve všech čtyřech disciplínách nakonec skončily naše dívky v konkurenci deseti nejlepších škol z Olomouckého kraje na skvělém třetím místě! O tento jeden z největších sportovních úspěchů v posledních letech se zasloužila Adéla Dubová (8.A), Kristýna Feledíková (8.A), Hana Sczeponiaková (9.A), Aneta Langmannová (9.A) a Monika Piňosová (9.A).

Blahopřeji děvčatům k tomuto velkému úspěchu a děkuji jim za příkladnou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jaroslav Vojáček, ředitel ZŠ