01.12.2011 - Mikulášská soutěž v psaní na klávesnici

Dne 1. 12. 2011 proběhla na Obchodní akademii v Uničově „Mikulášská soutěž v psaní na klávesnici“ v programu ZAV. Soutěže se zúčastnili žáci z 11 základních škol regionu Uničov: ZŠ Haškova Uničov, ZŠ Dlouhá Loučka, ZŠ U Stadionu Uničov, ZŠ Libina, ZŠ Bohuňovice, ZŠ Pionýrů Uničov, ZŠ Pňovice, ZŠ Šternberk, ZŠ Medlov a ZŠ Jungmannova Litovel a ZŠ Šumvald. Naší školu reprezentovali Zuzana Navrátilová (9.), Jana Salačová (9.), Denisa Horváthová (9.), Kateřina Feráková (8.), Vendula Körnerová (8.), Martin Jílek (7.B),Kateřína Koláčková (7.B), Pavel Chlup (7.A), Karel Lukas (6.) a Nikola Ponížilová (6.). Soutěžící byli rozděleni do skupin a poté byli v každé skupině vyhlášeni tři nejlepší soutěžící, kteří obdrželi věcné dary.Vitězem naší skupiny se stal Karel Lukas. Všem žákům děkujeme za pěknou reprezentaci naší školy.

Ing. Roman Hanák

2011 12 06 Diplom psani deseti