27.05.2011 - Král a královna školy 5.ročník

V pátek 27. května se již popáté uskutečnila soutěž, ve které soutěžní dvojice bojují o titul Král a královna školy.

Dvojici tvoří vždy jeden chlapec a jedna dívka ze 6. až 9. ročníku, kteří reprezentují svou třídu. Postupně se utkají v několika disciplínách, ve kterých předvedou své nadání a umění pobavit sebe i ostatní spolužáky. Zábava je totiž určitě hlavním smyslem celé této akce, a že se to všem soutěžícím podařilo, svědčí reakce jak diváků, kteří hlasitě povzbuzovali své favority, tak i členů poroty. V porotě letos zasedli starosta obce Mgr. Ing. Tomáš Kobza, předsedkyně SRPDŠ paní Magda Hyánková, předsedkyně Kulturní a školské komise paní Eva Chromá, předseda školské rady Ing. Michal Horáček a ředitel ZŠ Libina Mgr. Jaroslav Vojáček. Úkolem poroty bylo vybrat nejlepší dvojici, což bylo, jako každý rok, dost složité vzhledem k výborným a vyrovnaným výkonům zúčastněných párů. Vítězem se nakonec stali reprezentanti 9.B třídy Míša Johanová a Tomáš Kusý, kteří se tak mohou po celý příští rok pyšnit titulem Král a Královna školy.

Foto ze soutěže

Mgr. Jaroslav Vojáček, ředitel ZŠ Libina