01.09.2018 - Z horní školy „od pastelek“

Od konce prázdnin máme na zahradě horní školy vybudované krásné hřiště s herními a sportovními prvky pro vyžití dětí.

Naši žáci ho přivítali s obrovským nadšením a dokud je pěkné počasí, využívají část, kde není zasetý trávník, naplno. Velice se těší na jaro, až budou moci i na zbývající část zahrady a kluci až si zase zahrají fotbal.

Velký dík nás všech patří zastupitelům obce a panu starostovi Mgr. Ing. Tomáši Kobzovi, kteří podpořili naše přání a pomohli ho financováním z obecního rozpočtu uskutečnit. Především však děkujeme paní magistře Zdeně Zahradníkové, která se nejvíc zasloužila o skvostnou proměnu naší školní zahrady.

V příštím školním roce plánujeme opravit kůlnu, aby nehyzdila zahradu a vybudovat od silnice nový plot u školy. Postupně je tak zvelebována naše škola rodinného typu se 2 třídami a jedním oddělením školní družiny.

Mgr. Eva Štenclová

2018 09 01 Nove hriste