Zápis do 1. ročníku základní školy v ZŠ Libina pro školní rok 2022/2023

Zápis do 1. ročníku základní školy v ZŠ Libina pro školní rok 2022/2023 se uskuteční ve středu 20. dubna 2022 v budově ZŠ Libina 31 (budova u kostele) v době od 14:00 do 16:30 hodin.

S sebou k zápisu si vezměte rodný list dítěte, občanský průkaz zákonného zástupce a vyplněnou Žádost o zápis dítěte do 1. ročníku základní školy ve školním roce 2022/2023.

V termínu od 1. 4. – 18. 4. 2022 je nutné provést elektronickou registraci k zápisu.

Elektronická registrace k zápisu do 1. ročníku základní školy v ZŠ Libina.

Elektronická registrace k zápisu do 1. ročníku základní školy v ZŠ Libina Vám umožňuje jednoduše přímo z domova přihlásit Vaše dítě k zápisu do 1. ročníku základní školy. Registraci je možno provést na internetové adrese: https://aplikace.dmsoftware.cz/SOL/PublicWeb/zslibina/KWE015_Prihlaska.aspx?ID=40469

Po přistoupení na odkaz se nám zobrazí formulář (pokud se zobrazí jiný, vyhledejte v levé části obrazovky odkaz „Výuka — Přihláška k zápisu“ a klikněte na něj).

U každého dítěte je povinné vyplnit položky: Jméno, Příjmení, Datum narození, Obec, PSČ. Ostatní údaje, tedy Rodné číslo, Ulice, Číslo popisné/orientační a Část obce jsou nepovinné.

V části formuláře „Ostatní“ můžeme pomocí zaškrtávacího pole škole dát na vědomí, zda a v jaké třídě má dítě na této škole sourozence, zda budete pro dítě žádat odklad povinné školní docházky, či zda byl dítěti odkad již udělen v minulém roce.

Přihlášku škole odešlete kliknutím na tlačítko „Potvrdit a přejít na výběr termínu“. Po kliknutí se zobrazí formulář pro výběr termínu.

Možnost přihlášení nám signalizuje text „Přihlásit“ vedle zvoleného termínu.

Dokončení registrace provedeme kliknutím na tlačítko „Dokončit registraci“, čímž dojde k odeslání dat škole. Na e-mailovou adresu zákonného zástupce zadanou při registraci přijde po úspěšné registraci e-mail s potvrzením termínu.

Mgr. Bc. Iva Navrátilová

54321
(0 votes. Average 0 of 5)