TŘEŤÁCI U  ŠMOULŮ

TŘEŤÁCI U ŠMOULŮ

Pondělí 22. 5. 2023 prožili žáci 3. třídy ve šmoulím světě. Zavítali do dobrodružného zábavně- vzdělávacího parku ŠMOULOVÉ – MAGICKÝ SVĚT na Výstavišti Brno.

Šmoulové v nadživotní velikosti pozvali žáky do svých houbových domečků, které jsou tak velké, že do nich vejde nejen dítě, ale i dospělý člověk. Spolu s malými šmouly tak všichni žáci prožili napínavé dobrodružství, ve kterém společně unikli vzteklému kocourovi Azraelovi a dokázali zvítězit nad zákeřným čarodějem Gargamelem. Formou naučné stezky zažili nejen zábavu, ale i poznání. Posláním a cílem bylo inspirovat žáky k ochraně životního prostředí i k ochraně klimatu celé planety.

Na závěr se proletěli na čápech, navštívili LEGO hernu, kde žáci zapojili svůj um, zručnost a fantazii.

Mgr. Naděžda Kalivodová, třídní učitelka

54321
(0 votes. Average 0 of 5)