Strašidýlkový den v družině

Strašidýlkový den v družině

Ve středu 25.10. se celá družina proměnila ve strašidelný dům – tajemná hudba plná děsivých, podivně skřípajících zvuků nás provázela celým odpolednem. Na zahradě školní družiny se proháněli duchové, strašidla, pavoučí dámy, kostlivci, ježibaby a jiné bytosti. Odvážné děti prošly stezku plnou nástrah – nahlédly do tajemné krabice, která v sobě ukrývala „100 let staré kosterní ostatky“, pokoušely se oživit bezhlavého jedince (bezúspěšně😊) a pomocí zaklínadla jsme zahnali otravnou bradavici. Na závěr jsme prošli očistným rituálem, abychom všechna strašidla z naší zahrady vyhnali. A co by to bylo za odpoledne, kdyby naše strašidýlka odcházela domů hladová? Každý si mohl vybrat dle své chuti. Na jídelním lístku stálo: netopýří křidélka, hadí ocásky, pavoučí nožičky nebo myší jednohubky… 😊 Po velkém rozmýšlení jsme se nakonec shodli na tom, že si raději opečeme špekáčky a ochutnávku specialit necháme na příští rok.

Za kolektiv vychovatelek Martina Kappelová

54321
(0 votes. Average 0 of 5)