ROŽNOV POD RADHOŠTĚM

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM

Děti z III. B a IV. třídy si ve čtvrtek 30. května užily krásný den v Rožnově pod Radhoštěm.
          Od rána po celé dopoledne jsme trávili čas v Campingu, kde na děti čekal pod vedením animátorů zábavný program plný her a soutěží. Na žáky také čekal pohádkový les s pohádkovými postavami, kde řešili spoustu dalších úkolů a hlavně ukradli loupežníkovi poklad. Po lese nám pěkně vyhládlo a tak jsme naplnili bříška řízkem nebo jahodovými knedlíky.
          Po obědě jsme navštívili Valašskou dědinu, kde jsme zjistili, jak v minulosti lidé žili a hospodařili. Prohlédli jsme si mlýn a vyzkoušeli, jak se sedí ve staré škole.
          V závěru výletu jsme pěkně zmokli, ale i tak se nám všem výlet moc líbil.

Mgr. Denisa Králová

54321
(0 votes. Average 0 of 5)