Regionální finále soutěže – Hledáme nejlepšího mladého chemika

Regionální finále soutěže – Hledáme nejlepšího mladého chemika

Regionální finále soutěže – Hledáme nejlepšího mladého chemika

Regionální finále soutěže máme za sebou. Probíhala v laboratořích SŠ logistiky a chemie v Olomouci. Celkem 24 nejlepších soutěžících čekalo 120 minut praktických úkolů v laboratořích.

Konečné 4. místo obsadil Marek Kuruc z IX.B. Od postupového třetího místa jej dělilo velmi málo. Filip Pospíšil z IX.A se umístil na vynikajícím 7. místě v celkovém pořadí. Oba si ze soutěže odvezli nejen diplom a věcné výhry, ale i nové zkušenosti. Měli možnost vidět, jak pracují vědci   UP Olomouc – v areálu Přírodovědecké fakulty v Olomouci – Holici. Novými pracovišti je provedli Mgr. Tomáš Pospíšil Ph.D. z katedry chemické biologie, Mgr. Václav Mik Ph.D. z katedry experimentální biologie. Markovi i Filipovi blahopřejeme. 

54321
(0 votes. Average 0 of 5)