Recitační okrskové kolo v Šumperku

Recitační okrskové kolo v Šumperku

V úterý 21. 3. 2023 se děti, které postoupily ze školního kola recitační soutěže, vydaly reprezentovat naši školu v okrskovém kole recitační soutěže, které se konalo v Šumperku. V kategorii 1. žáci 2. – 3. ročníků recitovali Oliver Krahulec z 2. A a Markéta Ondruchová ze 3. třídy. V kategorii 2. žáci 4. – 5- ročníků recitovali Jana Göbelová ze 4. A a Maxmilián Krahulec z 5. třídy. Děti předvedly nádherné výkony, za které si zaslouží velkou pochvalu. Jejich vystoupení předcházela poctivá příprava. Porota neudělovala žádná místa či pořadí, ale určila vždy pět soutěžících, kteří postoupili do dalšího recitačního kola. Naši letos vybráni nebyli, ale i tak si myslím, že byli úžasní. Za odměnu se po soutěžním vypětí šlo do cukrárny, kde jsme vše jako správní umělci zhodnotili. Děti se shodly, že je to moc bavilo a rádi by si krásnou českou řeč formovanou do básní nebo zajímavých textů ještě vyzkoušely. Takže uvidíme…snad za rok opět…

Mgr. Silvie Pecherová

54321
(0 votes. Average 0 of 5)