Okresní semifinále v minikopané v Šumperku

Dne 06.04. 2022 se zúčastnil výběr žáků šestých a sedmých ročníků naší školy turnaje v minikopané v Šumperku.

Naši školu reprezentovali: 6.A-Aubrecht Jaroslav, 6.B-Rébl Václav, Matěj Lukáš, 7.A-Pařil Eduard, Beneš Matyáš, Sedláček Lukáš, 7.B-Utěšený David, Ševčík Michal, Urbášek Lukáš

Okresního semifinále se účastnila čtyři družstva: Nižší gymnázium Šumperk, ZŠ Vrchlického Šumperk, 6. ZŠ Šumperk a ZŠ Libina.

Žáci naší školy postoupili do okresního finále, které se bude konat dne 12.04. 2022 na Tyršově stadionu v Šumperku.

ZŠ Libina vs. Gymnázium Šumperk

Výsledek: 2:1

Vstřelené branky: 14. minuta Utěšený (hlavičkou po rohovém kopu), 16. minuta Pařil (po průnikové přihrávce-asistence Utěšený), 19. minuta Pařil

ZŠ Libina vs. ZŠ Vrchlického Šumperk